Witamy.
Prawdopodobnie masz wyłączoną obsługę JavaScript lub nieaktualną wtyczkę Flash.
Jeśli chcesz korzystać z pełnej funkcjonalności tej strony prosimy włączyć obsługę JavaScript i/lub zainstalować wtyczkę Flash dostępną pod tym adresem.
Nasza Misja
i Wizja
(pobierz pliki):
DeLaval - misja i wizja 1 DeLaval - misja i wizja 2 DeLaval - misja i wizja 3 DeLaval - misja i wizja 4 DeLaval - misja i wizja 5 DeLaval - misja i wizja 6 DeLaval - misja i wizja 7

Historia DeLaval

Historia DeLaval rozpoczyna się w roku 1878, w którym Gustaf de Laval skonstruował wirówkę do mleka, czym zrewolucjonizował przemysł mleczarski. Gustaf de Laval był nie tylko wybitnym wynalazcą, lecz również człowiekiem wierzącym w potęgę badań naukowych. Dążył nie tylko do ulepszenia maszyn i urządzeń, lecz również szeroko pojętych warunków życia. Głęboko wierzył w możliwość dokonywania przemian.

Firma DeLaval kontynuuje pracę dla dobra producentów mleka, stara się znajdować nowe metody i rozwiązania i wdrażać postęp w swojej specjalności - w produkcji mleka. Celem firmy jest poprawa jakości mleka, dobrostanu zwierząt oraz doskonalenie środowiska w którym przebywają ludzie i zwierzęta.

Firma DeLaval jest największą i najbardziej znaną na świecie firmą produkującą urządzenia do pozyskiwania mleka. Oferuje szeroki asortyment produktów dla hodowców bydła mlecznego, a jakość i nowoczesność urządzeń przez nią produkowanych jest bardzo wysoko oceniania przez producentów mleka na wszystkich kontynentach. Od kilkudziesięciu lat firma DeLaval jest obecna także w Polsce.

DeLaval dostarcza wszystkie urządzenia potrzebne do prowadzenia nowoczesnego chowu, zarówno w małych gospodarstwach rolnych, jak i w dużych przemysłowych fermach krów mlecznych. Firma oferuje ponadto poprzez sieć autoryzowanych dealerów profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń oraz szkolenia i doradztwo.

W Polsce firma funkcjonuje od 85 lat. Dziś we Wrocławiu mieści się jej oddział handlowy DeLaval Sp. z o.o. oraz firmy produkcyjne DeLaval Operations Sp. z o.o.

Co roku firma jest wyróżniana Złotymi Medalami podczas targów branżowych zdobywając tytuł lidera technologicznego na rynku.

W 2000r firma DeLaval Sp. z o.o. otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność systemu zapewnienia jakości wg norm ISO 9001.

Podmenu

KATALOG PRODUKTÓW zawierający ofertę produktów wyposażenia dodatkowego
okładka pdf
DCC - wykonujemy pomiar komórek somatycznych w gospodarstwie koszt tylko 18zł
okładka pdf
MOBILNY SKLEP - dostarczamy produkty bezpośrednio do gospodarstwa
okładka pdf