Automatyczna karuzela AMR

Twój pomocnik w utrzymaniu czystości.

Najbardziej zaawansowany karuzelowy system doju

DeLaval AMR™ to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany karuzelowy system doju dostępny na ogólnoświatowym rynku.

Każde gospodarstwo i każdy hodowca jest inny. Do niedawna nie było systemu, który sprostałby różnym potrzebom. Ale DeLaval AMR™ zmienił to – dla średnich i dużych gospodarstw. DeLaval AMR™ to najbardziej elastyczny system doju jaki jest dostępny na rynku. To jedyny system, który pozwala Ci na wybranie takiego modelu hodowli krów mlecznych jaki jest dla Ciebie najlepszy. Dziś DeLaval AMR™ jest używany na całym świecie zarówno w systemach pastwiskowych jak i hodowlach opartych na całorocznym trzymaniu krów w oborach. Używany jest zarówno dla doju dobrowolnego, jak i grupowego, w systemie automatycznym lub ręcznym – zawsze jednak indywidualnym dla każdej ćwiartki.

Planowanie stanowi kluczową część inwestycji

Właściwe planowanie jest kluczową częścią każdej inwestycji. Jeżeli zdecydowałeś się zainwestować w karuzelę automatyczną DeLaval AMR™ otrzymasz wsparcie globalnego zespołu do spraw planowania w DeLaval. Ekspercka wiedza oraz nasze międzynarodowe doświadczenie pomogą Ci w całym procesie od zaplanowania najlepszego miejsca na Twoją AMR™, poprzez projekt obory aż do najlepszych możliwych procedur związanych z ruchem krów.

Jeśli nie musisz już być obecny w kanale udojowym, możesz skupić się na innych ważnych rzeczach w gospodarstwie. Dzięki większej ilości czasu przeznaczanego na zarządzanie stadem uzyskujesz bardziej szczegółowy wgląd w sprawy, które do tej pory schodziły na drugi plan. Wreszcie masz czas na wprowadzenie zmian w takich obszarach jak żywienie, rozród, poprawa wydajności mlecznej oraz w przydziale zadań i ogólnej wydajności farmy.

Spryskiwanie strzyków przy pomocy robota TSR

Dodatkowym usprawnieniem jest tutaj możliwość zastosowania robota do spryskiwania strzyków DeLaval TSR. Robot do spryskiwania strzyków TSR jest jednym z pierwszych automatycznych rozwiązań dezynfekcji poudojowej dla hodowców posiadających dojarnie karuzelowe, które zapewnia precyzyjną, optymalną i stałą metodę podawania środka dezynfekującego na strzyki po zakończeniu doju. Robot TSR pomaga zapewnić dobry stan zdrowotny krów, jednocześnie eliminując konieczność tradycyjnej bardzo czasochłonnej metody dezynfekcji strzyków poprzez spryskiwanie ręczne lub zanurzanie strzyków.

Film promocyjny (wersja anglojęzyczna)

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?