Robot udojowy VMS

Dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Indywidualne podejście do Twojej hodowli

DeLaval VMS™ V300 to bardziej indywidualne podejście do Twojej hodowli. Bardziej dokładne. Bardziej dochodowe. Jest to system, który pozwala nam dostosować się do każdego gospodarstwa, każdego hodowcy, każdej krowy a nawet każdego strzyku – indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć system, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, który tworzy lepsze miejsce dla Twoich pracowników, dla Twoich krów, dla Ciebie i Twojej rodziny.

Hodowla krów mlecznych to skomplikowany biznes. Wymaga on systemów, które robią skomplikowane rzeczy w najprostszy z możliwych sposobów. Systemów, które zarządzają powiązaniami pomiędzy różnymi procesami w oparciu o zmienne dane z uwzględnieniem najważniejszego celu – więcej lepszej jakości mleka od zdrowszych krów, bez potrzeby rezygnacji z normalnego trybu życia z Twojej strony. Aby tego dokonać kluczowym jest spojrzenie na gospodarstwo jako całość, a dzięki 135-cio letniemu doświadczeniu i posiadaniu największej ilości innowacji w branży, jest to coś co robimy lepiej niż ktokolwiek inny. DeLaval VMS™ V300 to automatyka w najlepszym wydaniu dzięki czemu jesteś bardziej niezależny od niepewnego rynku pracy. VMS™ V300 pozwala Ci na bycie najlepszym w obszarze dobrostanu zwierząt oraz pod względem jakości produkowanej żywności, a także zapewnia, że hodowla bydła mlecznego jest dochodowym rozwiązaniem teraz, jest także czymś co zapewnia styl życia i rozwój dla następnego pokolenia.

W pełni zautomatyzowany system doju

Jako w stu procentach dobrowolny system doju DeLaval VMS™ V300 nie jest taśmą produkcyjną, która traktuje wszystkie krowy jak produkty, ale jest w pełni zautomatyzowanym system doju, który zapewnia lepsze wyniki dla Ciebie i Twoich zwierząt. DeLaval VMS™ V300 pozwala na dój każdej krowy zgodnie z jej indywidualnymi potrzebami i wydajnością. Oznacza to, że każda krowa jest w stanie osiągnąć swój pełny potencjał.

Kiedy widzisz DeLaval VMS™ V300 w działaniu zauważasz dwie rzeczy, które naprawdę zapadają w pamięć. Pierwszą z nich to jest to: jak spokojne są krowy, drugą: jak delikatnie i płynnie porusza się ramię robota przy wykonywaniu powtarzalnych czynności mycia, przygotowania, zakładania i spryskiwania po doju.

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?