Wyposażenie dodatkowe

Pełna gama produktów wspierających.

Zdrowe i bezpieczne od zanieczyszczeń mleko

Konsumenci wymagają zdrowego, bezpiecznego mleka, wolnego od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Przemysł mleczarski wymaga, aby mleko spełniało określone normy. Natomiast rolnik wymaga możliwie najwyższego zwrotu z poniesionych inwestycji.

Jako autoryzowani przedstawiciele firmy DeLaval posiadamy pełen asortyment wyposażenia dodatkowego, które przedstawiamy  Państwu poniżej.

Detergenty od DeLaval

Mycie systemu udojowego to ochrona Twoich dochodów. Jeżeli nie zostanie to wykonane prawidłowo, możesz utracić płatności premiowe za jakość mleka. Dlatego właśnie DeLaval stale ulepsza produkty i metody mycia i oczyszczania – w tym szeroki asortyment detergentów.Czysta instalacja będzie funkcjonować dłużej, dlatego też DeLaval stale opracowuje innowacyjne produkty przeznaczone do mycia i dezynfekcji.

 

Gumy strzykowe DeLaval

Gumy strzykowe wchodzą w najbliższy kontakt z krowami, ale jednocześnie często zapomina się o ich znaczeniu. Dlatego warto pamiętać o korzyściach wynikających ze stosowania oryginalnych gum strzykowych oraz ich regularnej wymiany. Oryginalne gumy strzykowe DeLaval posiadają unikalną konstrukcję, która zwiększa wydajność doju. Główki gum strzykowych mają odpowiedniej miękkości wargi aby zapewnić prawidłowy masaż strzyków. Dzięki temu wypływ mleka jest szybki, a stan zdrowotny wymienia zachowany. Zewnętrzna powierzchnia naszych gum strzykowych posiada mikroteksturę chronioną międzynarodowym patentem, która minimalizuje pęcznienie i odkształcanie materiału w czasie jego użytkowania. Zachowanie kształtu gumy strzykowej zapewnia jednolity dój oraz możliwość utrzymania maksymalnej higieny.

Środki do zanurzania strzyków i spryskiwania

Higiena powinna zawsze być traktowana priorytetowo, szczególnie w czasie doju. Ma ona także ogromne znaczenie w okresie zasuszania krów. DeLaval oferuje dużą gamę środków do zanurzania strzyków i spryskiwania. Środki do dezynfekcji strzyków zawierają substancje aktywne takie jak jod, chlorheksydyna, nadtlenek wodoru czy kwas mlekowy, które wykazują szerokie działanie biobójcze wobec patogenów powodujących mastitis.

Przewody oryginalne DeLaval

Są wykonane z wysokiej jakości gumy o składzie, który zapobiega negatywnemu działaniu tłuszczów, wody i detergentów. Przewody DeLaval wykonane są z kauczuku, silikonu, TPE i PCV. Zapewniają najwyższą klasę higieny systemom udojowym w gospodarstwach mlecznych. Przewody DeLaval mają wiele zadań, które muszą spełniać w gospodarstwie produkującym mleko. Mają obowiązek działać dzień po dniu przez cały okres ich eksploatacji, bez psucia i odbarwiania przepływającego mleka. Muszą wytrzymywać działanie detergentów i trudne warunki panujące w gospodarstwie. Mają być mocne, ale giętkie i łatwe do przenoszenia.

Filtry wysokiej jakości do mleka DeLaval

Spełniają najwyższe oczekiwania. Najważniejsze cechy naszych filtrów mlecznych to doskonała odporność na działanie cieczy, maksymalne wychwytywanie osadów oraz optymalny przepływ mleka. Oferujemy szeroki asortyment filtrów mlecznych, aby istniała możliwość dopasowania do konkretnych instalacji i warunków w gospodarstwie.

Szczotki do utrzymywania higieny

Asortyment szczotek do utrzymywania higieny jest bardzo szeroki. Szczotki wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu długo zachowują gładką powierzchnię, którą łatwo jest utrzymać w czystości. Włosie szczotek wykonane jest z bardzo wytrzymałego poliestru. Dzięki temu włosie nie odkształca się i nie ulega zniszczeniu.

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?