DeLaval InService™

Jakość, skuteczność i niezawodność.

Skuteczny, profesjonalny serwis

DeLaval InService™ skupia się na zrozumieniu wymagań i na właściwych odpowiedziach na potrzeby naszych klientów. Dlatego też InService™ oferuje serwis prewencyjny, usługi doradcze i serwis awaryjny 24/7. Rolnik może dobrać usługę lub usługi do swoich potrzeb.

Regularny, planowy serwis jest najlepszym sposobem, aby utrzymać niezawodność, poprawić wydajność oraz zmniejszyć ryzyko i koszty ewentualnych sytuacji kryzysowych. Serwis prewencyjny InService™ zapewnia regularne serwisowanie urządzeń hodowcy w celu utrzymania najwyższej sprawności i wydajności.

Nasz dział usług doradczych oferuje usługi w zakresie planowania gospodarstw mlecznych oraz doradztwo i kursy szkoleniowe w zakresie wydajności doju i urządzeń DeLaval, które pomogą w osiągnięciu najlepszych wyników pracy urządzeń, personelu i wydajności krów.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę że istnieje potrzeba zapewnienia serwisu awaryjnego, dlatego oferujemy pełne wsparcie serwisowe 24 godziny na dobę przez cały rok. Zapewniamy profesjonalne wsparcie oraz oryginalne części.

Program DeLaval InService™ został stworzony w taki sposób, aby sprawdzał się z różnymi systemami gospodarowania spotykanymi na całym świecie, a jego elastyczność umożliwiała zaspokojenie wymagań indywidualnych gospodarstw i rolników.

Możesz polegać na skutecznym serwisie DeLaval

Regularny serwis, testy i kontrole mogą zapewnić większy poziom niezawodności urządzeń, a gospodarstwo uczynić bardziej dochodowym, jednocześnie zmniejszając stres, na jaki narażony jest rolnik.

Czas zawsze ma znaczenie – opóźnienia w odbiorze mleka są drogie. Zakłócenia mogą powodować reperkusje w całym gospodarstwie, prowadzące do szybkiego wzrostu kosztów. Serwis prewencyjny jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania sytuacjom awaryjnym.

Serwis prewencyjny DeLaval jest zaplanowanym programem konserwacji mającym na celu zaspokojenie potrzeb rolników. Posiadamy wykwalifikowanych i profesjonalnych serwisantów, którzy stosują specjalistyczny sprzęt i procedury firmowe podczas obsługi technicznej instalacji DeLaval; wraz z testami urządzeń DeLaval opartych na standardach międzynarodowych i krajowych.

Nasze wyjątkowe narzędzie testujące DeLaval VPR200 jest wykorzystywane do dokładnego szacowania, kalibracji i ustawiania urządzeń udojowych w gospodarstwach.

 

Dedykowany serwis

Twój program serwisowy będzie zależeć od wielkości stada, liczby stanowisk udojowych, czasu doju i czasu mycia. Możemy również serwisować urządzenia chłodnicze, żywieniowe i sprzęt do usuwania obornika. Regularne testy i konserwacja zapewnią najwyższą wydajność systemu, przedłużą jego okres eksploatacji i zminimalizują czas przestoju maszyn.

Przy podpisywaniu umowy o świadczenie serwisu prewencyjnego, certyfikowany technik serwisu dokona szczegółowej oceny stanu urządzeń i skontroluje ich działanie, aby upewnić się, czy system działa z optymalną wydajnością. Wszelkie wymieniane części będą oryginalnymi częściami i gumami strzykowymi DeLaval, aby w ten sposób zapewnić ciągłą niezawodność urządzeń.

Serwis awaryjny DeLaval

DeLaval zarządza własnym gospodarstwem mlecznym, dlatego wiemy, że całodobowe wsparcie techniczne jest nieodzowne. Dzięki globalnej sieci dystrybucji jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, oferujemy całodobowe wsparcie awaryjne przez cały rok. Jesteśmy w zasięgu Twojego telefonu.

Usługi doradcze

Służymy szkoleniami podczas uruchamiania systemu, zaplanujemy harmonogram wizyt kontrolnych służących ocenie stanu systemu oraz zapewniamy bieżące usługi doradcze, aby umożliwić bardziej efektywne zarządzanie gospodarstwem. Możesz być pewien, że DeLaval dba o Twoją satysfakcję i sukces.

DeLaval InService – film promujący (po angielsku)

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?