Systemy zarządzania

Zaawansowana technologia dla gospodarstw mlecznych.

DeLaval DelPro™ Farm Manager

DeLaval DelPro™ Farm Manager to zaawansowana technologia przeznaczona dla gospodarstw mlecznych dostępna w logicznej i przyjaznej dla użytkownika formie. DelPro™ to więcej niż tylko doskonałe narzędzie do kontroli gospodarstwa mlecznego – pomaga także w szybkim rozpoznawaniu trendów w stadzie. DelPro™ nie tylko pomaga w wykonywaniu codziennych zadań, ale także w planowaniu przyszłości. Oprogramowanie w przejrzysty sposób prezentuje wszystkie dane potrzebne do zarządzania stadem i zwiększenia wydajności. DelPro™ to inteligentny system, który łączy w sobie urządzenia oraz czujniki, który przechowuje dane ze wszystkich obszarów: doju, żywienia, zdrowia, chorób i ich leczenia oraz okresów międzywycieleniowych, a następnie przetwarza te dane, aby pomóc Ci w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących zarządzania. Wszystkie dane o krowach są przechowywane na stałe, a informacje o brakowanych krowach są przechowywane w oddzielnym katalogu. Automatycznie generowane wykresy mogą łączyć krzywe laktacji oraz wykresy zawartości tłuszczu i białka, punktową ocenę kondycji z masą ciała, liczbę komórek somatycznych oraz inne ważne parametry.

DelPro™ – pełna kontrola w gospodarstwie mlecznym

DelPro™ kontroluje proces doju, jego wydajność, bramki sortujące, stacje paszowe, ocenia dane pochodzące z pomiaru aktywności, kamery punktowej oceny kondycji BCS oraz automatycznej wagi – spełniając w ten sposób wszystkie wymagania profesjonalnego narzędzia do zarządzania. Obszerne raporty i moduły graficzne w DelPro™ pokazują, kiedy trzeba podjąć działania. System oferuje funkcje takie jak automatyczne generowanie wszechstronnych raportów dotyczących stada, poszczególnych krów i systemu doju oraz zaplanowanych wizyt weterynarza, leczenia, inseminacji jak i dokonuje obliczeń dawek paszy.

Najważniejsze możliwości DelPro™ Farm Manager

Do funkcji dostępnych w DelPro™ Farm Manager należą:
– Raporty z działania systemu udojowego,
– Rejestr ilości i jakości mleka,
– Podsumowanie zdarzeń związanych ze stadem,
– Listy poszczególnych zwierząt,
– Dane dotyczące wydajności (rozród, żywienie, itd.),
– Raporty dotyczące stanu zdrowia,
– Rejestr wizyt weterynarza i szczepień,
– Rejestr synchronizacji rui,
– Automatyczne obliczanie dawki paszy,
– Kontrolowanie decyzji związanych z selekcją zwierząt ręczną lub automatyczną,
– Rejestr rui, chorób i czasu cielenia z wykorzystaniem raportów aktywności,
– Zmiany w punktowej ocenie kondycji BCS i masie ciała,
– Raporty wymagane przez podmioty publiczne tworzenie plików typu adis i odczyt w wynikach MLP,
– Zamawianie utraconych/zerwanych kolczyków,
– Zdalny dostęp ze smartfonu lub tabletu,
– Raporty dotyczące historii zdarzeń związanych ze zwierzęciem.

System zdalnego połączenia z gospodarstwem RFC – Zdalny dostęp z tabletu, smartfona i komputera

System RFC otwiera szereg nowych możliwości bezpiecznego zarządzania gospodarstwem z odległości. Możesz podłączyć DelPro™ bezpiecznie do Internetu dzięki zdalnemu dostępowi w komputerze za pośrednictwem RFC. System RFC jest dostarczany wraz z programem antywirusowym Kaspersky w standardzie, który chroni komputer przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi. Wstępnie skonfigurowany router zapewnia prawidłową konfigurację sieci oraz umożliwia szybkie i proste zainstalowanie RFC. Skorzystaj z okazji i użyj smartfonu, tabletu lub innego komputera do nawiązania połączenia z komputerem w gospodarstwie z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu. Możesz to zrobić komfortowo z domu lub z trasy podczas podróży biznesowej lub wakacyjnej. Gdy przebywasz na zasłużonym urlopie, możesz uzyskać dostęp do kluczowych wskaźników wydajności każdego doju, pracy swoich pracowników oraz wydajności i stanu zdrowia krów w czasie rzeczywistym. Ogólna pomoc on-line Masz pełną kontrolę nad prawami dostępu do komputera i możesz udzielić zdalnego dostępu zaufanym osobom, na przykład weterynarzowi lub doradcom żywieniowym. W ten sposób, tylko te osoby, które zostały wyraźnie wybrane przez Ciebie będą miały dostęp do danych w DelPro™ i będą w stanie doradzać przez Internet bez konieczności składania wizyty w gospodarstwie – to skuteczna i opłacalna metoda na zarządzanie stadem.

Film promujący system DelPro™

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?