Dojarki przewodowe

Kompletne rozwiązania dla małych i dużych stad.

Przewodowy system udojowy DeLaval

DeLaval oferuje kompletne przewodowe systemy udojowe dla małych i dużych stad. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za cały system, łącznie z dojem, podciśnieniem, myciem i chłodzeniem.

Jednostki udojowe DeLaval dla obór stanowiskowych zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków pracy dojarzowi i krowie oraz dla uzyskania optymalnego dobrostanu krów.

Unikalne urządzenia DeLaval posiadają elektroniczny licznik mleka z atestem ICAR (aprobata międzynarodowa), który codziennie automatycznie monitoruje i rejestruje wydajność mleczną krów podczas każdego udoju. Urządzenie może być wyposażone w funkcję bezprzewodowego przesyłu danych do systemu zarządzania DeLaval DelPro™, aby wysyłanie i odbieranie dokładnych informacji odbywało się automatycznie. System DelPro™ wykorzystuje dane o wydajności mlecznej do obliczenia i oceny dawek pokarmowych, pomaga zidentyfikować wszelkie problemy zdrowotne lub problemy rozrodcze, oblicza bieżącą krzywą laktacji i szacuje długoterminową produkcję mleka dla poszczególnych krów. Połączenie bezprzewodowe zapewnia oszczędność czasu, pomagając dojarzowi w identyfikacji krów.

Przy założeniu, że dojarz przestrzega rutyny doju, system inteligentnej identyfikacji Smart ID automatycznie wyświetla numer krowy. Operator musi jedynie potwierdzić, że numer ten jest prawidłowy. Oczywiście jednostki udojowe wyposażone są w funkcję automatycznego zdejmowania aparatu udojowego oraz w nasz doskonały system Duovac™, który stymuluje wypływ mleka i łagodnie oddziałuje na strzyki.

Szyny transportowe DeLaval to sieć podwieszanych szyn wsporczych dla obory stanowiskowej. Jednostki udojowe i sprzęt wykorzystywany w oborze zawieszone są na pojedynczych lub podwójnych szynach transportowych, co upraszcza i ułatwia przemieszczanie niezbędnych urządzeń udojowych w granicach obory podczas każdej sesji udojowej. Wózki ze stali nierdzewnej na szynach transportowych są lekkie i łatwe do przemieszczenia w żądane miejsce. Wysokość szyn nośnych można ustawiać w zależności od poziomu odpowiedniego dla dojarzy i krów.

Jesteś zainteresowany instalacją nowych urzadzeń?